Wednesday, December 05, 2012

Konkurs dla kreatywnych! (PL)

Esik Floresik prezentuje różne sposoby wykonania ozdób i dekoracji. Jestem jednak przekonana,  że macie o wiele więcej pomysłów jak można w ciekawy i oryginalny sposób nadać wnętrzu świątecznego charakteru czy ozdobić choinkę.


Wraz ze sklepem LoveMum.pl zapraszamy do udziału we wspólnie organizowanym konkursie kreatywnym. Konkurs odbywa się na Facebooku i trzeba być użytkownkiem portalu by wziąć udział w zabawie. Poniżej przedstawiam zadania konkursowe:


1) Polub fanpage LoveMum.pl oraz Esika Floresika.
2) Podziel się ze znajomymi przygotowaną pocztówką z informacją o konkursie.
3) Wyślij zdjęcie zrobionej własnoręcznie ozdoby do Esika Floresika (wiadomością na Facebooku), a Esik doda zdjęcie do galerii konkursowej.

Prace konkursowe można przysyłać do 21 grudnia, głosowanie na ulubioną dekorację/ozdobę potrwa do 22 grudnia. Wyniki ogłosimy 23 grudnia 2012. 

Przyznane zostaną dwie nagrody:
1) nagroda przyznana przez jury konkursowe - rajstopy od Pretty Polly, dwie pary nożyczek do wycinania wzorków, zestaw papierów oraz naklejki - ruchome oczy.
2) nagroda dla pracy z największą ilością "lajków" - rajstopy od Pretty Polly, nożyczki do wycinania wzorków, zestaw papierów.


Szczegółowe zasady konkursu znajdziecie na Facebookowym profilu Esika Floresika oraz LoveMum.pl.

Zapraszamy!

No comments:

Post a Comment